Поставете "Нема паника" / Stay Calm Pack

Поени: 47
Поставете "Нема паника" / Stay Calm Pack
zoom Зголеми слика
За да ја дознаете цената, одберете ја валутата:

Изберете валута
Личен кабинет
← Пријавете се
Прикажи цена
← барање за цена
Комплетот е дизајниран да ги намали ефектите од стресот.
Поставете "Нема паника" / Stay Calm Pack од компанијата Корал Клуб - е дизајниран да ги намали ефектите од стресот, како еден од факторите што ги ослабуваат имунителните сили во организмот.
Акциски Поставете "Нема паника" / Stay Calm Pack:
  • помогне да се намалат чувствата на раздразливост и вознемиреност;
  • можност да го нормализира процесот на заспивање и да ги регулира фазите на спиење;
  • ја подобрува концентрацијата и вниманието;
  • зголемување на отпорност на стрес.
Форма за ослободување: сет (капсули).
Состојки: Грифонија (1 пакет, 60 капсули), Вечер формула (1 пакет, 60 капсули)
Како да се користи: пред употреба, прочитајте ги упатствата за пакувањето на секој производ.
Контраиндикации: индивидуална нетолеранција кон компонентите, бременост, доење. Пред употреба, се препорачува да се консултирате со лекар.
Начин на чување: да се чува на суво место заштитено од сонце и недостапно за деца на температура не поголема од + 25 ° C.
Рок на траење: 2 години од датумот на производство.
Земја на потекло: USA.
Додатоци за храна. Не е лек.

Add comment


Security code
Refresh

Информирајте ја цената

Исто така, можете да ги видите цените на сајтот, за да го направите тоа, ве молиме најавете се или се пријавите.
По регистрацијата, сите цени за стоки ќе бидат достапни.
Ask a Question
ASKING_PRICE_TEXT1

ASKING_PRICE_TEXT3